PUPILLEN, JUNIOREN EN SENIOREN AV-LGD

2021-2022

    • Op maandag 04 oktober beginnen de baan/zaal trainingen volgens de indeling van het winterseizoen.
    • Op zaterdag 09 oktober start het winterseizoen met de 1ste
      De bostraining is vanaf de grote bosschuur vooraan in het Zandbos schuin tegen over het Esso tankstation.
    • Junioren: blijven gedurende het winterseizoen zo lang het weer het toe laat buiten op de baan trainen. Bij slecht weer wordt er uitgeweken naar de gymzaal van het Peelland college, te bereiken via de atletiekbaan.
    • Pupillen: trainen het gehele winterseizoen op woensdag afwisselend buiten / in de gymzaal. Hierover wordt een programma opgesteld per groep door de hoofdtrainer en gecommuniceerd via Whatsapp / mail.

    Pupillen

    • In navolging van afgelopen jaar is er ook dit jaar gekozen om de pupillen op woensdagavond af te laten wisselen met om de week een training binnen en buiten. Hierdoor is het aanbod aan oefeningen heel gevarieerd en kan er specifiek per groep (A pupillen en B/C/mini) getraind worden om de niveaus meer op elkaar aan te laten sluiten.
    • Training buiten: denk er aan dat de kinderen warme kleding dragen het liefst in laagjes, zodat de kinderen laagsgewijs een kledingstuk kunnen uit doen indien nodig.
    • Als het weer te slecht is wordt er in de zaal bij het Peelland College getraind, dit wordt door de trainer tijdig gecommuniceerd naar de ouders.

LIMBRA Cross:

  • AV-LGD gaat dit winterseizoen ook weer meedoen aan de Limbra-cross competitie, een mooie competitie van 10 crosswedstrijden in Brabant en Limburg. We gaan ervan uit dat er veel jeugdleden mee gaan doen aan deze crossen.
  • Het vervoer is op eigen initiatief, als je met iemand meerijdt mag de richtlijn reiskosten vergoeding aangehouden worden.
  • Het programma staat op de website en de starttijden zijn per leeftijdsgroep apart.
  • AV-LGD is zichtbaar met een vlag: hier verzamelen we de mensen.
  • Zorg ervoor dat je een uur voor de start aanwezig bent voor een warming-up. De aanwezige (assistent)trainers zullen de warming-up verzorgen.
  • Zorg ervoor dat je de kleding van AV-LGD aan hebt (shirt/hemd en trainingsjack) voor uitstraling en herkenning.

Meer informatie: http://www.limbracross.nl/

!! BELANGRIJK !!
·         Inschrijven: Via website https://inschrijven.nl/

·         Als je een inschrijving hebt gedaan geeft dit door aan je trainer (app/mail).

Indoor wedstrijden:

Afhankelijk van het programma gaan we naar enkele wedstrijden zoals bijvoorbeeld Dortmund of Apeldoorn. De inschrijvingen worden t.z.t. bekend gemaakt. Vanwege de actuele zaken rondom COVID-19 is het niet duidelijk of deze wedstrijden doorgaan.

Op de hoogte blijven van actuele informatie? Lees dan de Tiswa en kijk op https://www.av-lgd.nl/ bij wedstrijden of ga naar http://www.atletiekunie.nl/ (wedstrijd kalender).

Geef ook je e-mail adres of dat van je ouders door aan je trainer zodat die je op de hoogte kan houden.

Clubkleding:

Clubkleding is te koop bij “Macron Store Deurne” aan de Stationsstraat 88 te Deurne.

Dit kan ook via de webshop www.macronstoredeurne.nl

Heb je tweedehands clubkleding of spikes te koop? Of wil je tweedehands clubkleding kopen? meld dit in de gratis rubriek in de Tiswa :  “te koop / te koop gevraagd”. Ook kun je een bericht sturen naar je trainer of er nog tweedehands clubkleding voorhanden is.

Voor de volgende punten willen wij jullie ook nog aandacht vragen:

  • Inschrijven via https://inschrijven.nl/
  • Het inschrijfgeld dient zelf betaald te worden, alleen NK’s worden door de club vergoed.
  • Bij gezamenlijk vertrek vanuit De Djump: zorg dan dat je op tijd bent of meld je af bij je trainer indien je onverhoopt verhinderd bent en om niet onnodig te wachten. We vertrekken op het aangegeven tijdstip.
  • Tijdens competitiewedstrijden en kampioenschappen is het dragen van clubkleding verplicht.
  • Is het nog koud, draag dan een T- shirt of koltruitje onder het singlet.
  • Ben je naar een wedstrijd geweest en vind je het leuk om dit te delen met clubgenoten? Schrijf dan zelf een verslag en mail dit naar tiswa@av-lgd.nl en website@av-lgd.nl voor plaatsing op de website en in de Tiswa.
  • Informatie die nu nog niet voor handen is zal t.z.t. uitgedeeld worden of komt voor het raam in

de kantine te hangen, evenals tijdschema’s van de onderlinge competitie.

  • Voor de competitiewedstrijden van de junioren worden geen briefjes gemaakt omdat de betreffende trainer zelf de ploeg samenstelt en dat overlegt met de groep.

Reiskostenvergoeding en –betaling (jeugdleden AVLGD)

  1. Vervoer naar wedstrijden altijd met personenauto’s van ouders en/of trainers:
    1. Heen en terugreis 0 – 50 km betaalt jeugdlid € 2,- rechtstreeks en meteen aan chauffeur.
    2. Heen en terugreis 50 – 100 km betaalt jeugdlid € 4,- rechtstreeks en meteen aan chauffeur.
    3. Heen en terugreis 100 km en meer betaalt jeugdlid € 5,- rechtstreeks en meteen aan chauffeur .
  2. Vervoer naar wedstrijden per bus:
    De jeugdleden betalen € 6,- aan de coördinator die voor die dag benoemd is door de jeugdcommissie.
    Als een jeugdlid begeleid wordt door een ouder of ander familielid betalen deze dezelfde bedragen als het jeugdlid.

Trainingsschema jeugd winterseizoen 2021-2022

Trainingsschema jeugd winterseizoen 2021-2022

Categorie Dag Locatie Tijd Trainers Opmerkingen
Pupillen A – B – C – mini Woensdag Zaal/baan 18:15 – 19:15 Sven van den Hurk Aanspreekpunt
Meisjes + Jongens Maaike Spierings-Van Kessel
Ernie Maas
4x trainers assistent
Vacature
Zaterdag Bos 10:00 – 11:15 Sven van den Hurk Aanspreekpunt
Maaike Spierings-Van Kessel
2x trainers assistent
Junioren C – D Donderdag Baan 18:15 – 19:30 Robin Hammecher Aanspreekpunt
Meisjes + Jongens 1x trainers assistent
Vacature
Zaterdag Bos 10:00 – 11:15 Robin Hammecher Aanspreekpunt
1x trainers assistent
Vacature
Junioren A – B – senioren Maandag Baan 19:00 – 20:15 Robin Hammecher Aanspreekpunt
Meisjes + Jongens Martien van den Berg
Zaterdag Bos 10:00 – 11:15 Robin Hammecher Aanspreekpunt
1x trainers assistent
 
Specialisatie
Mila looptraining Woensdag Baan 19:00 – 20:15 Martien van den Berg

Vacature

Horde training Vrijdag Baan Samantha van Goch

* De trainer kan bij slecht weer uitwijken naar de zaal, neem altijd gepaste kleding mee!

** Specialisatie training alleen in overleg met jouw groepstrainer.

Afmelden voor een training is verplicht: de trainer is dan op de hoogte en kan zijn programma hier eventueel op aanpassen.

Trainers                                                                       Telefoonnummer         e-mailadres

Sven van den Hurk                                                       06-14666385                 f2hsevandenhurk540@hetnet.nl

Robin Hammecher                                                        06-41318872                 robin_hammecher1994@hotmail.com

Martien van den Berg                                                   06-22718962                 m.vanden.berg2@kpnmail.nl

Maaike Spierings-van Kessel                                        06-40077445                 maaike_van_kessel@hotmail.com

Ernie Maas                                                                  06-52535103                 erniemaas@hotmail.com

Overige contactpersonen

Heidi Schalk                             Jeugd commissie         06-14901219                 heidi.schalk@gmail.com

Mark Honings                           Jeugd commissie          06-53624378                mark.honings@gmail.com

Arjan Biemans                          Jeugd commissie         06-36433304                 arjan.biemans4@gmail.com

Karen Meulendijks                    Jeugd commissie         06-43965804                 karenm_76@hotmail.com

Kim van der Voort                     Jeugd commissie         06-46550166                 kimvandevoort1977@hotmail.com

Arnold Koetsier                         Jeugd commissie         06-25057815                 aakoetsier@gmail.com

* De trainer kan bij slecht weer uitwijken naar de zaal, neem altijd gepaste kleding mee!
** Specialisatie training alleen in overleg met jouw groepstrainer.

Afmelden voor een training is verplicht, de trainer is dan op de hoogte en kan zijn programma hier eventueel op aanpassen.

Social

Hoofdsponsoren

Subsponsoren

Vakanties schema pupillen / C-D junioren

Vakanties schema pupillen / C-D junioren 

2021

  • Herfstvakantie maandag  25 okt.         tot        vrijdag             29 okt.             geen training
    • zaterdag           23 okt.             wel training
    • zaterdag           30 okt.            wel training
  • Kerstvakantie zaterdag 25 dec.           tot        vrijdag              07 jan.              geen training
    • zaterdag           08 jan.              wel training

 2022

  • Carnavalsvakantie maandag 28 feb.          tot        vrijdag              04 mrt.            geen training
    • zaterdag           26 feb.             wel training
    • zaterdag           05 mrt.             wel training 

In overleg met de trainer kan er besloten worden om tijdens de vakanties door te trainen of niet. 

Start zomerseizoen: Begin maart datum wordt t.z.t. doorgegeven.